Quantcast
Channel: Pigūs skrydžiai įvairiomis temomis
Mark channel Not-Safe-For-Work? cancel confirm NSFW Votes: (0 votes)
Are you the publisher? Claim or contact us about this channel.
0
  • Page 1
  • 2
  • 3
Previous Article Next Article

Dalinuosi keliais žinomais blogais

0
0
 Taip jau yra, kad tie, kurie dirba internetinėje erdvėje ir semiasi informacijos bei prašo kitų pagalbos. Jiems norėčiau padėti tik paskelbdamas kelis blogus. Mes lietuviai nesidaliname informacija su kitais tautiečiais, todėl gal taip blogai ir gyvename, o gal tik skundžiamės. Tai va, nusprendžiau kelis blogus tam, kad tiems, kurie ieško nukreipimų ir resursų internetu, ten juos tikrai atras. Susikalbėsite ir su bičiukais, kurie padėjo ir man, todėl atsakydamas jiems geruoju paskelbsiu ir pastiprinsiu jų bazę. Kad ir ne stipriai, bet vistiek geriau negu nieko ;)

Taigi, jei jums reikia nukreipimų, yra keli geri blogai, kuriuos galima panaudoti, jie yra:

skurdas.lt;
cytai.lt;
evaxis.lt;
tricking.lt;
place4games.lt;
edraugas.lt;
rakshtys.

Taigi, viskas ko reikia Jums, tik susisiekti su labai maloniais žmonėmis. Jaučiasi, kad ten dirba ne vaikai, todėl susikalbėti dėl vieno ar kelių nukreipimų iš jų blogų tikrai įmanoma ir galiu patikinti, jei susitarsite nemokamai, padarykite nors vieną nukreipimą nors ir į mano šį blogą. Iš anksto dėkoju ;)

Kaskart lankant Romą atrandame vis daugiau

0
0


Roma mėgautis reikia lėtai ir tam skirti daugiau laiko nei kelios dienos

Pigiai nuvykti į Romą iš Lietuvos niekada nebuvo problematiška. Sunkiau būdavo gauti bilietus, nes jie tirpti geba labai greitai.

Stebėtis nereikia, juk tai ne tik Italijos sostinė, bet ir Europos kultūros lopšys, kur senovės tradicijos geba darniai sugyventi su šiuolaikinio pasaulio gyvenimo būdu. Miesto grožiu abejoti neverta. Žinoma, kad kelionės maršrutai šiek tiek skiriasi asmenims, kurie į Romą atvyko pirmą kartą, nuo tų, kurie jau čia buvo ne sykį ir bando padaryti naujus atradimus.

Mus moko, kad turistu būti ne visada yra gražu, bet kartais reikia ar net būtina. Taip galima puikiai pažinti norimą šalį, miestą, į kurią/kurį tikrai sugrįšite, nes skrydžių kainosį Romą visada vilios. Faktiškai net nesvarbu, kuriuo metų laiku čia atkeliausite, oras bus malonus. Žinoma, kad ir Romoje lietus kartais lyja, bet tai suteikia tam tikrą jaukumo atmosferą ir itališka kava tampa dar skanesne. Aviabilietai jau skleidžia itališkos kavos aromatą. Nejaučiate? ;)

Pradėkime nuo pradžių. Nereikia bijoti kelionės kartais ir paplanuoti. Į Romą keliaujate pirmą kartą, tai įsigykite miesto žemėlapį ir jame susižymėkite visus objektus, kuriuos pageidaujate pamatyti. Visas istorinis paveldas telkiasi faktiškai miesto centre, bet normaliai jį apžiūrėti ir susipažinti prireiks ne vienos dienos. Akivaizdu, kad šioje sostinėje patogiausia keliauti pėstute. Pasirūpinkite tikrai patogiais batais, vakare kojos už tokį pasirinkimą padėkos.

Nepamirškime ir turistinių bilietų, kurie leidžia tam tikrą laiką keliauti neribotai visuomeniniu transportu, tai visada praverčia. Roma, tai miestas, su kuriuo dera susipažinti lengvu, kruiziniu greičiu, ja, kaip ir geru, išlaikytu raudonu vynu, dera mėgautis neskubant. Tada išryškėja tikrosios miesto savybės. Miestas skubančių turistų nemėgsta, čia ne maratonas, jei pavargom visada sustojame, pasimėgaujame itališkais ledais, kapučino ar espresso puodeliu. Dar vienas patarimas, tai neskubėti apžiūrėti miesto įžymybių, kurios yra arčiausiai jūsų viešbučio. Idėja keistoka, bet jei čia praleisite tik kelias dienas, o laiko visada pritrūksta, tada ši mintis tikrai atsiperka

O pa pą... vos nepamiršau. Tam, kad visos kelionės būtų turiningos ir įsimintinos bei be netikėtų ir nemalonių įvykių, būtina pasirūpinti ir jos saugumu bei tam tikromis garantijomis, kurias suteikia pigiausias draudimas internetu. Drauskite save ir keliones ir Jūsų poilsis bus dar saugesnis bei jaukesnis.

Akivaizdu, kad su jokiu dideliu ir istorijos pėdsakų kupinu miestu per kelias valandas ar dienas susipažinti nepavyks. Jei turite noro – grįžkite. Miestas jus pasitiks visiškai kitomis spalvomis, atrasite pramogų, kurias pirmą kartą būdami čia praleidote. Juk visi keliai veda į Romą, o pigūs lėktuvo bilietai vilioja sugrįžti į šį Europos lopšį.

Geresnio blogo surasti nepavyktų

0
0
 Neįmanoma patikėti, kad skurdas.lt yra geriausias blogas? Nemanau, kad reikėtų nuvertinti blogą, kurio labai aukštas DA, o jei nejaučiate naudą tą pačią straipsnio patalpinimo bei nuorodų sukėlimo minutę, tai nereiškia, kad jis yra blogas. Mūsų srityje, rezultatai atsiranda tik po tam tikro laiko. Taupykite laiką, talpinkite straipsnius jau dabar :)

Blogų pilna visur, bet kokybiškų...

0
0
Taip, greičiausiai, kad su manimi daugelis sutiks, kad blogų internetinėje erdvėje kaip šuns kakučių ant kiekvienos pievelės prie kiekvieno namo. Bet ne visi žino ir sutinka, kad kiekvienas blogas yra geras ir naudingas.
Patalpinti į blogą tam tikrą informaciją, kad ją atrastų kiekvienas jos ieškotojas yra viena, bet iš to gauti didelės naudos yra kas kita. Todėl kitą blogų kūrėjų grupė į savo blogus prikiša, prikemša ir prifarširuoja tiek adwords reklamėlių, kad užėjusieji nežino nuo ko pradėti ir galų gale visiškai suklaidinti palieką tą blogą prispaudinėję reklamėlių, nuo kurių ir krenta pajamos jo administratoriams. Dar kita grupė jau įvardinama arčiau konkretesnių darbų, nes savo blogus jie naudoja būtent konkretiems darbams atlikti, todėl pajamos centais jų visiškai nedomina, nes yra susikoncentravę ženkliai rimtesniems darbams.
Jūsų poreikiams pristatau kelis blogus, kurie dabar yra nemokami, o kokie bus kai skaitysite šį straipsniuką, sunku nuspėti, nes pati GOOGLE sistema nėra prognozuojama, todėl nepaklausę nesužinosite ar mokami ar ne šie blogai:
skurdas.lt;
cytai.lt;
tricking.lt;
rakshtys;
rahshtys;
Taigi, greičiausiai, kad jau išsiaiškinote šių blogų būklę ir mokami jie ar ne. Todėl galima drąsiai kibti į darbus ir jų pagalba gauti labai daug naudos nukreipimų srityje. Tereikia tik pasirašyti SEO straipsnį ir patalpinti jį bloge, o visą kitą darbą atliks jau nurodyti blogai ;)

Atraskite auto signalizacijas iš naujo

0
0
Taigi, nusišneka tie, kas tvirtina, kad auto signalizacija jiems nereikalinga, bet pagalvokime kaip jie elgiasi, kai jų automobilis pavagiamas? :)
Sutinku, greičiausiai, kad šika į kelnes, todėl tiems kam rūpi automobilio saugumas siūlau pasirinkti signalizaciją ČIA, arba susimontuoti ČIA arba ČIA.
Taigi, jei rūpinatės savo transporto priemonės saugumu ir nežinote kokia geriausiai tiktu saugos priemonė, tai susisiekę su kvalifikuotais specialistais sužinosite ne tik kokią signalizaciją reikia susimontuoti, bet ir kaip ją prižiūrėti, kad nebūtų lengvas grobis įsilaužiant į Jūsų automobilį tretiesiems asmenims :)

Kaip draudžiantis galima sutaupyti ir kur galima tai atrasti?

0
0


Tai draudimas internetu, nes jis yra pigiausias
Internetu parduodamų draudimo polisų skaičius nuolat didėja. Tai džiuginanti tendencija. Dėka šiuolaikinių technologijų dauguma iš mūsų gali greitai ir pigiai pasirūpinti savo finansiniu saugumu bei apsaugoti savo turtą. Siūlomas draudimas internetu pigiausias būdas apsidrausti ir pasirūpinti saugumu. O pasitikrinti kainas galite ČIA.
Kiekvienas iš mūsų, priklausomai nuo poreikio, gali pasirinkti tinkantį draudiko pasiūlymą. Fiziniams asmenims siūlomas būsto ir turto draudimas, kuris atlygins patirtą žalą ne tik tuomet, kai jis bus apgadintas ar apvogtas, bet ir tuomet, kai įvyktų, pavyzdžiui, kad ir stichinės nelaimės padariniai. Daugelis renkasi draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ar gyvybės draudimą. Pastarasis gali būti ne tik paprastas, bet ir kaupiamasis ar investicinis, kuomet dar ir taupoma. Kitas, ne toks populiarus draudimas yra skirtas kelionėms. Jis apsaugo nuo galimų papildomų išlaidų susijusių su bagažu, sveikata ar kelionės atidėjimu, ar neįvykimu. 
Daugiausia nuperkama draudimo polisų, kurie skirti transporto priemonių draudimui. Pirmauja privalomasis transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas. Juo draudžiamos visos Lietuvoje registruotos transporto priemonės, todėl nenuostabu, kad šių polisų parduodama daugiausia. Vairuotojus domina kaina, todėl visuomet ieškomas geriausias pasiūlymas. Privalomasis, kaip ir savanoriškas KASKO draudimas internetu pigiausias. Tuo galite įsitikinti patys.
Kiekvienas transporto priemonės savininkas gali pats rinktis kuriuo draudimu nori draustis. Tiesa, privalomasis yra privalomas visiems, o KASKO galima rinktis kaip papildomą priemonę išvengti finansinių nuostolių nutikus draudiminiam įvykiui. Privalomasis transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas skirtas tam, kad įvykus eismo įvykiui patirta žala būtų atlyginta tretiesiems asmenims, o KASKO – apdraudžia nuo vagysčių, apgadinimo, stichinių nelaimių ir eismo įvykio metu apdraustos transporto priemonės nuostolių padengimui. Tai esminiai skirtumai tarp šių dviejų populiarių draudimo rūšių.
Nebūtina draustis nuo visko, nes tuomet išleisite savo santaupas netikslingai. Visuomet reikia įvertinti galimą riziką ir tai kas būtina. Pavyzdžiui, prioritetas turi būti teikiamas privalomajam transporto priemonių draudimui, o ne savanoriškajam, jei transporto priemonė nėra itin vertinga. Jeigu abejojama dėl pasirinkimo, tai visuomet galima pasitarti su draudimo agentu, kuris įvertinęs situaciją galės padėti teisingai pasirinkti. Ieškant geriausio pasiūlymo dažnai pirmiausia dėmesys sutelkiamas į žemiausios kainos paiešką. Ne visuomet tai teisinga. Įvertinkite galimą riziką, žalą ir įmokų dydį, tuomet pasirinkite geriausias sąlygas, kurias pasiūlys draudimo bendrovė.
Internetas leidžia mums greitai rasti visą dominančią informaciją apie draudimo rūšis bei kainas. Taip pat paprastai mes galime pasirinkti tinkamą jo rūšį ir apmokėti. Patogus atsiskaitymas ir priimtinos kainos skatina vis dažniau rinktis tokį būdą įsigyti draudimo polisą.

Automobilinės signalizacijos reikalingos kiekvienam

0
0
Pasaulis ir kasdienybė jame garsėja kaip naujas iššūkis. Ne išimtis naujiems iššūkiams ir automobilių savininkų gyvenimas ir nesvarbu, gyvenate Anglijoje, Vokietijoje ar Lietuvoje. Kalba sukasi apie automobilių vagystes, kurie būna netinkamai apsaugoti.
Viena iš automobilio apsaugos priemonių yra autosignalizacija, kuri, jei parinksite netinkamai gali tinkamai ir neapsaugoti Jūsų transporto priemonės. Jei labai saugote savo automobilį ir dėl tos priežasties negalite naktimis ramiai miegoti naktimis, tokiems atvejams yra siūlomos palydovinė signalizacija, kuri, nepaisant atstumų, patalpų ir kitų trukdžių vagystės metu, labai tiksliai, palydovo pagalba nustato Jūsų automobilio buvimo vietą. Todėl tokios signalizacijos turėtojai, naktimis miega itin ramiai.
Jeigu, vis dėlto nepavyksta apsispręsti ir išsirinkti tinkamą signalizaciją, tai padėti gali profesionalūs specialistai, kurių ilgametė patirtis leidžia pakonsultuoti tinkamai. Todėl, jei patekote į keblią situaciją, pagalbą galite rasti ČIA.

SEO straipsnių rašymas, talpinimas ir nauda

0
0

Norisi tikėti, kad šiuolaikiški internautai jau supranta ir gali atsakyti, kas yra SEO straipsniai, tekstai, kokią naudą jie duoda ir kam reikalingi. Bet nesinori teigti, kad tokių žmonių yra dauguma ir jie visi domisi SEO informacija bei gilinasi subtilybėmis ir jų nauda.

Žinau, kad nesuskaičiuotumėte, kiek visokiausių blogų yra prikurta internetinėje erdvėje, kad būtų galima talpinti ne tik šiaip tekstus ar rašinėlius ir traukti skaitytojų auditoriją, bet talpinti ir SEO straipsnius, tekstus, kelti juos ir iš jų gauti norimą naudą. Todėl kokybiški blogai taip pat yra labai svarbu. Bet nereikia galvoti, kad blogas yra nepatikimas, netinkamas vien iš jo išvaizdos, nuotraukų, nes jo autoritetas pasižymi visai kitose srityse. Todėl tai ką matote vaizdu, neverta sureikšminti ir nurašyti.

Tikslūs blogai, kurie administruojami tik vienoje srityje, nėra skirti bendrų SEO tekstų talpinimui, nes blogo paskirtis yra kitokia. Jis traukia skaitytojus savo išskirtiniu turiniu bei tikslia informacija. Tokie blogai nėra įvairių temų saugotojai, pavyzdžiui, jei blogas yra apie maisto gamybą bei receptų skelbimą, tai jame jokiu būdu nerasite straipsnio kaip išardyti variklį audinei ir vėl jį sudėti. Todėl suprantama, kad tokioje svetainėje lankosi tik receptų ir naujų idėjų maisto gamyboje ieškotojai.

Kita blogų grupė yra SEO tekstų talpinimui, todėl jame galima atrasti visko ko tik norimą ir lengviau administratoriams pasakyti kokių temų savo bloge dar neturi, nei vardinti visas patalpintas temas. Todėl tokio tipo bloguose galima jau talpinti ir SEO straipsnius, tekstus bei daryti nukreipimus. Suprantama, jei tokie blogai nepriklauso uždarų vartotojų grupei. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad  į tokį blogą patekti neįmanoma ir, kad jis skirtas tik tam tikrų funkcijų atlikimui. Todėl nauji nariai ar tekstų talpintojai bei rašinėtojai jame nėra pageidaujami.

Nusiminti neverta, nes internetinėse platybėse yra krūva ir tokių blogų, kuriuose galima talpinti SEO tekstu, straipsnius, paprastus tekstus ir nebijoti, kad būsite paprašyti susimokėti, nors erdvėje yra visokių blogų, mokamų ir nemokamų. Tik su nemokamų blogų paslaugomis yra vienas, bet... Klausimas būtų toks, kaip galvojate, kiek tokie blogai egzistuos? Jūs juos prikišite tekstais, po kelių metų jų ten bus keli šimtai ar net tūkstančiai, bet vieną dieną, sugalvoję bloge patalpinti straipsnį, bandant jungtis pamatysite, kad tokio jau nebėra. Ir ką, belieka tik apsiverkti? :)

Todėl tik profesionalūs tekstų, straipsnių rašytojai ir SEO paslaugų teikėjai gali suteikti garantijas, kad jų blogai egzistuos dar ilgai ir parašytis straipsniai atitiks visus SEO reikalavimus, kuriuos yra įtvirtinęs pats interneto dievaitis - GOOGLE.

Blogai ir blogiukai yra reikalingi

0
0
    
Na, ką, greičiausiai, kad suskaičiuoti kiek šiuo metu blogų sukurta yra internetinėje erdvėje, greičiausiai, kad nepavyks arba bus paskelbta, jog misija neįmanoma, nes jų jei ne milijardai internetinėje erdvėje, tai milijonai tikrai. Netikite? Suveskite internetinės paieškos skiltyje blogai ir patys galėsite tuo įsitikinti, kad blogų Lietuvoje tūkstančiai, o kaip galvojate, kiek jų yra Anglijoje, Vokietijoje, Norvegijoje ir kitose pasaulio šalyse. Vien Amerikos paieškose galima susirasti apie kelis milijonus blogų ir blogiukų, todėl spėjama, kad milijardas per viso pasaulio tinklą tikrai bus.
Kodėl tiek daug blogų ir kokią reikšmę jie daro jų skaitytojams, vartotojams bei savininkams?
Blogų rūšių yra kelios, nėra labai daug, bet apie 10 galima priskaičiuoti, jei kalbama apie paskirtį.
Bandysiu kelis išvardinti ir pasidalinti samprotavimais, kodėl kuriami blogai, lyg kepami blynai ir jų vis daugėja ir daugėja :)
     Taigi, pirmieji blogai pradėjo kurtis labai senei ir pirmojo blogo datos įvardinti praktiškai neįmanoma, nors pirmieji puslapiai internete gal ir buvo blogo tipo, kai informacija į juos buvo keliama belekokia, o temų buvo begalės, kol nesusikūrė tam tikros sistemos, kurios pradėjo rūšiuoti.
Viena iš konkretesnių blogo rūšių yra blogai, kurie kurti tik tam tikros ir konkrečios informacijos pateikimui, sklaidai ar dar kitiems tikslams. Todėl tokie blogai yra populiarūs tik tam tikros informacijos ieškančių žmonių tarpe. Pavyzdys galėtų būti visai paprastas, kai sukuriamas blogas, kuriame kalbama tik apie GOLF automobilių modelius, jų remontą ir detalių paiešką ir suprantama, kad tokio turinio bloguose lankosi tik tokių automobilių savininkai, kurie turi vienų ar kitokių metų GOLF'ą, nori jį susiremontuoti pats arba pasitobulinti, arba tiesiog ieško detalės, kurią meistriukai garažuose jam pakeis į sugedusią. Todėl akivaizdu, kad jame nerasite nė vieno pasisakymo kaip išsikepti picą su austrėmis ar midijomis. Štai tokie blogai yra kuriami tik tam tikro rato žmonėms, kur informacija talpinama konkreti, aiški ir nukreipta į vartotoją.
     Kita blogus kuriančiųjų bei vartojančių grupė yra nekoncentruota arba mažiau koncentruota. Todėl jiems blogai kuriami keliomis koncentruotomis temomis, kur taip pat kaip ir apie golfus galima atrasti labai daug informacijos vienoje vietoje. Bet blogas nėra tik viena tema. Pavyzdžiui, kad ir tų pačių golfų blogas gali būti suskirstytas ne tik į informacijos apie golfukus pateikimą, bet ir kitų auto rūšių pasisakymus bei patarimus. Todėl ir vėl tokiame bloge niekaip nerasite, nei žemaitiškų blynų kepimo recepto, nei pyragų, nei dviračio padangų montavimo gudrybių aprašymo. Jame atrasite tik tokią informaciją, kurią nusprendė pateikti blogo administratoriai.
     Ir įsivaizduokite, kad aš išvardinau ir aprašiau tik dviejų rūšių blogus, kuriuos galite pačiupinėti ir susirasti intike ir patys. tai nėra sudėtinga. Suveskite, kad ir picos receptai ir pamatysite, kiek GOOGLE sistema blogų Jums pateiks įvertinimui ir pasiskaitymams ;)


SEO tekstai ar straipsniai?

0
0SEO tekstai ar straipsniai yra vienas ir tas pats

Visiems, kurie internete kuria verslą reikia aukštų pozicijų paieškos sistemose. Tam, kad būtų galima ilgam laikui realizuoti gerus rezultatus reikalingi SEO tekstai. Priešingai, nei paprasti tekstai, šie turi būti parašyti laikantis tam tikrų taisyklių. Esminis skirtumas, kuris išskiria juos iš kitų – raktiniai žodžiai.
Norint, kad interneto svetainė ar elektroninė parduotuvė būtų lengvai ir greitai surandama reikia parinkti tinkamus žodžius, kurie taps raktiniais. Ieškant paslaugų ar prekių mes įpratę vesti į paieškos sistemos laukelį tam tikus žodžius. SEO specialistų užduotis – išsiaiškinti, kokie tai žodžiai ir juos tinkamai panaudoti tekste. Tuomet vykdant optimizavimo darbus reikia panaudoti tuos raktažodžius. Dažnai iškyla klausimai apie tai, kaip sutaupyti šiems darbams, tačiau patikėti tokius darbus bet kam nevertėtų. Deja, raktinių žodžių, kaip ir SEO tekstų bei optimizavimo darbų negali atlikti bet kas. Tai turi daryti šios srities specialistai, nes netinkamai atlikus darbus sulauksite priešingo rezultato, nei buvo tikimasi.
Daugiau informacijos apie SEO straipsnius ir tekstus galima atrasti ČIA.
Paieškos sistemos šiuo metu labai svarbios visiems, kuriems reikia ne tik surasti, bet ir pateikti informaciją. Iki šiol nėra visiškai aišku, kaip jos atlieka paiešką, todėl SEO specialistai atlikdami tyrimus gali tik nuspėti, kas labiausiai paveikia jas. Neabejotinai gerai parašyti SEO tekstai yra galinga priemonė pasiekti paieškos sistemų rezultatų aukštumas. Tam, kad tai būtų atlikta tinkamai neverta tikėtis, kad užsakius kelis tekstus juos patalpinsite į keliasdešimt straipsnių katalogų ir per kelias dienas potencialūs klientai ras jus paieškos sistemos pirmo puslapio pirmaujančiose pozicijose. Tai turi būti originalus SEO tekstas. Be to, užsakomi tekstai ir straipsniai nuolatos, o ne vieną kartą. Tik ilgalaikis procesas garantuoja gerus rezultatus.
Daugelis mano, kad tik aukštos pozicijos yra SEO tekstų privalumas. Tai nėra tiesa. Taisyklingai ir tinkamai parašytas tekstas padeda formuoti įvaizdį. Juk visuomet maloniau skaityti gražiai pateiktą informaciją apie kokybiškas paslaugas ar prekes teikiančią įmonę, nei su gramatinėmis klaidomis ar nuolat besikartojančiomis frazėmis bei žodžių junginiais parašytą tekstą. Tai dažnai nutinka, kai darbas patikimas neturintiems patirties rašytojams. Kiekvienas darbas reikalauja tinkamų žinių bei įgūdžių.
SEO specialistai gali sukurti ilgalaikį teigiamą rezultatą, kuris džiugins šios paslaugos užsakovus ne vieną mėnesį. Atliekant šį darbą svarbu visuma, o ne tik gerai parašyti tekstai ar tinkamai atlikta tinklapio optimizacija. Tik suderinus visus šios srities specialistų parengtus darbus bus geras galutinis rezultatas, kuris greitai atsipirks.

Pigūs aviabilietai atitenka tik greitiems

0
0Pigūs aviabilietai

Daugelis iš mūsų mielai leidžiasi į keliones. Nauji įspūdžiai, naujos pažintys ir galimybė atitrūkti nuo kasdienės rutinos. Ieškomi įvairūs būdai, kaip sutaupyti atostogoms, todėl vis dažniau ieškomi pigūs aviabilietai.
Kartais manoma, kad žodis „pigus“ asocijuojasi su prastomis paslaugomis. Kalbant apie lėktuvo bilietus, tai negalioja. Juk skrendama tuo pačiu lėktuvu, kaip ir verslo klasės keleiviai, tik skiriasi papildomos galimybės, pavyzdžiui, įsigijus ekonominės klasės bilietus teks luktelėti, kol įlaipins verslo klasės keleivius. Skiriasi galimo pasiimti bagažo kiekis ar maitinimas, kuris gali būti ar nebūti. Tai priklauso nuo skrydžio bendrovės. Jei ieškomas pigus būdas keliauti, tai įsigijus pigius lėktuvo bilietus neteks nusivilti.
Beveik visos avia kompanijos naudoja elektroninius bilietus, todėl pirkti internetu ne tik greita, bet ir patogu. Net ir pametus atspausdintą bilietą neteks nerimauti, o galėsite vėl greitai jį atsispausdinti. Kaina taip pat daugeliui aktuali, o juk daugelis žino, kad būtent internetu įsigyti bilietai gerokai pigesni. Apsilankius ir įsigijus juos kelionių agentūrose ar oro uosto kasoje sumokami papildomi mokesčiai. Internetu pigūs aviabilietai ir išlieka pigiais, todėl jie tokie populiarūs.
Avia kompanijų, kurios siūlo įsigyti kelionės bilietus, yra labai daug. Internete atlikta paieška suranda jų tiek, kad turime skirti pakankamai laiko jų peržiūrai, todėl verta naudotis pigių skrydžių paieška. Tai sistema, kurioje įvedus pasirinktą skrydžio kryptį, datą ir kelionės klasę galima rasti palankiausius pasiūlymus, tačiau žinant kelias gudrybes, tai galime padaryti dar pigiau. Tikriausiai visi žino, kad reikia įsigyti aviabilietus kuo anksčiau, tačiau ne visi žino, kad renkantis galutinį oro uostą galima peržvelgti ir netoli esančius. Kainos į juos gali gerokai skirtis, o pasiekti reikiamą miestą kainuos pigiai, todėl apsimoka bilietus rezervuoti į kitą oro uostą. Žiūrėti ČIA!
Į turistų pamėgtas šalis skrydžiai šiltuoju metų laiku kainuos brangiau, nei kitais mėnesiais. Taupantys keliautojai, kuriems nėra aktualūs kaitinantys orai renkasi keliones rudenį ar pavasarį. Žiemą taip pat galima rasti puikių vietų poilsiui slidinėjant ar paskirti laiką lankymuisi pilyse, rūmuose ir muziejuose. Kiekvienas pagal poreikius gali išsirinkti, kas jam labiausiai tinka.
Šiuo metu greitai ir paprastai galime įsigyti reikiamus aviabilietus palankia kaina. Tereikia žinoti kur ir kaip juos pirkti. Pasinaudojus keliautojų patarimais visos kelionės tampa pigios. Nuo bilieto atostogų akimirkos nepriklauso, todėl sutaupę ant kelionės, galėsite juos skirti pramogoms. 

SEO paslaugos, straipsniai, tekstai ir jų talpinimas

Automobilių apsaugos sistemos yra naudingos, todėl ir reikalingos

0
0Automobilių apsaugos priemonės

Kasmet Lietuvos keliuose didėja ne tik lengvųjų automobilių. Deja, bet ir vagysčių užfiksuojama vis daugiau. Ne tik dingsta automobiliai, bet ir savininkai pasigenda įvairių daiktų, kuriuos paliko automobilio salone ar pavagiamos detalės. Šiuo metu automobilių apsaugos priemonės tampa labai svarbios visiems tiems, kurie nori apsaugoti savo turtą.
Daugelis savininkų nesiima net ir paprasčiausių saugos priemonių, pavyzdžiui, įpranta neužrakinti automobilio durelių ar neuždaro langų. Taip elgiamasi ne tik dėl to, kad pamirštama tai padaryti, bet ir dėl to, kad manoma, jog niekas prie namų nesikėsins į jų turtą. Tuo pasinaudoja vagys. Labai svarbu suprasti, kad neįmanoma nuspėti kuriuo metu automobilis gali tapti vagių grobiu. Net ir tie, kurie mano, kad jų automobilis bevertis neturėtų ramiai palikti jį neapsaugotą. Vagims gali tapti puikiu laimikiu jau nebegaminamų transporto priemonių detalės ar neapdairiai palikta rankinė salone. Nebūtina išleisti didelės sumos pinigų, juk pakanka įsirengti bent paprasčiausią garsinę signalizaciją, kuri informuos apie įsilaužimą.
Lengvųjų automobilių apsaugos sistemos yra įvairios. Šiuo metu galime rinktis nuo paprasčiausios iki palydovinės. Svarbu pasirinkit tą, kuri tinkama konkrečiu atveju. Naudokitės patarimais, kuriuos suteikia specialistai montuojantys apsaugos sistemas. Vienas iš pagrindinių patarimų – signalizacijos kaina turi atitikti automobilio rinkos vertę. Taigi, kuo jis brangesnis, tuo brangesnę apsaugos sistemą reikia montuoti.
Dauguma automobilių apsaugos sistemų valdomos įvairiais pulteliais. Tai gali būti tiek paprasčiausia pigi signalizacija, kuri reaguos į išorinius smūgius ir įsilaužimo atveju praneš garsiniu signalu, tiek ir pažangi palydovinė, kurios dėka bus galima sekti pavogtą transporto priemonę ir nustatyti jos buvimo vietą. Pavyzdžiui, peidžiarinė signalizacija valdoma pulteliu, kuris praneš apie transporto priemonės būklę bet kuriuo paros metu. Tai labai patogu tiems, kurie palieka automobilį tolėliau nuo namų. Prieš apsisprendžiant ką pasirinkti reikia įvertinti ne tik automobilio vertę, bet ir tai kur jis dažniausiai stovi, kas gali sudominti vagis ir kokia signalizacija taps sunkiai įveikiama. Visai atvejais rekomenduojama kreiptis į automobilių apsaugos sistemų pardavėjus ar montuotojus, kurie žino visas naujausias technologijas bei nori padėti klientams užtikrinti saugumą. Spausti DRAUDIMAS.
Nepamirškite imtis visų įmanomų apsaugos priemonių. Pasirūpinkite ne tik tuo, kad automobilio durelės ir bagažinė būtų užrakintos, o langai uždaryti, bet ir nepalikite vertingų daiktų jame. Taip pat būtina tinkamai sumontuoti apsaugos sistemą, kuri padės apsaugoti savo turtą nuo vagysčių.

Drauskis internetu ir suprask, kodėl jis toks pigus!

Pigūs lėktuvų bilietai visada skrydžius padaro dar smagesniais

0
0Pigūs lėktuvų bilietai – smagūs skrydžiai

Ar tikite, kad pigūs lėktuvų bilietai yra populiariausi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje? Būtų sunku atrasti tokį keliautoją, kuris už lėktuvo bilietus norėtų mokėti daugiau. Bet yra ir išimčių. Sunku pasakyti, kodėl, bet dėl tam tikrų priežasčių, kai kurie žmonės, visgi įsigudrina įsigyti ne pigius lėktuvo bilietus. Suprantame tuos, kurie turi tam tikrų priežasčių ir jiems, lėktuvų bilietus būtina susirasti kitos dienos skrydžiui. Bet kaip paaiškinti tokius fenomenus, kai žmonės ieškodami lėktuvo bilietų už mažesnę kainą, nusiperka juos nepalyginę net kainų? Tikėtina, kad dėl tų pačių priežasčių, kai kurios bendrovės, kurios siūlo lėktuvo bilietus pigiau, bilietų paieškos pradžioje pateikia bilietų kainas ženkliai mažesnes tam, kad susigundę pigių lėktuvų bilietų ieškotojai greičiau apsispręstų pirkti būtent pas juos. Bet ne kiekvienas perkantysis supranta, kad papuolė į tam tikras informacijos žabangas ir ne visi, kurie supranta, jog galutinė bilietų kaina yra visiškai ne tokia kokia buvo siūloma paieškos pradžioje, atranda valios atsisakyti tokių paslaugų ir lėktuvų bilietų paieškoti kitose bendrovėse. Gąsdinti nenorime jokiu būdu. Pardavėjai dirba savo darbą, todėl perkantiems reikia šiek tiek atidumo.

Kodėl pamatę, kad pigūs lėktuvų bilietai yra brangesni, nei siūlė bilietų rezervacijos sistema, ne visi atsisako tokių paslaugų? Gal, kai kurie, taip taupo savo laiką, nes galvoja, kad duomenys jau suvesti, kur dar jų beieškoti. Numoja ranka ir susimoka. Bet, kiekvienam keliautojui būtų pravartu apsiginkluoti kantrybe pigių bilietų beieškant ir nepirkti ten, kur lėktuvų bilietų paieškos pradžioje, bilietų kainos rodomos be mokesčių. Yra tokių oro linijų bendrovių siūlomų paslaugų pardavėjų, kurie nuo pat pradžių, savo klientams pateikia kainas, todėl be papildomų informacijos pateikimo reikalavimų jau žinosite, kiek kainuoja pigūs lėktuvų bilietai. Čia, tik dažnai skraidantys turistai jau žino koks yra lėktuvo bilieto kainos viduriukas, todėl jiems ženkliai lengviau apsispręsti, pirkti juos ar ne. Ir suprantama, sunkiausia yra tiems, kurie bilietus lėktuvui rezervuoja ir apmoka pirmą kartą. Bilietų kainų jie nežino, nežino ir kaip jas palyginti. Todėl tokiais atvejais, visada būtina pasitarti su giminaičiais, artimaisiais ar draugais, kurie jau turi patirties ieškant ir perkant lėktuvų bilietus už mažesnę kainą. Jei tokių pagalbininkų neturite, dauguma lėktuvų bilietus prekiaujančių agentūrų turi paskelbusios telefono numerius, kurių pagalba galima gauti visą reikiamą informaciją apie bilietų paiešką, rezervavimą ir apmokėjimą. Kilus klausimams nepanikuokite, surinkite numerį ir Jums bus suteikta pilna informacija kaip ieškomi pigus lektuvu bilietai aviabilietų paieškos sistemose ir kaip elgti, jei suklydote suvesdami informaciją į rezervavimo sistemos laukelius.

Netikite, kad pigios kelionės prasideda nuo to memento, kai Jūsų rankose atsiduria pigūs lėktuvų bilietai? Pabandykite keliones planuotis patys ir pastebėsite, kad atsisakius jau suplanuotų paslaugų ir ėmus kelionę strateguoti patiems, Jūsų kelionės taps ne tik pigios, išlaikant tą pačią paslaugų kokybę, bet ir skrydžiai norima kryptimi bus daug smagesni.

Smagių Jums skrydžių ir dar pigesnių lėktuvo bilietų.

Nakvynė Druskininkuose visada įsimintina

0
0Nakvynė Druskininkuose

Druskininkai yra garsus Lietuvos miestas, kuris yra ne tik didžiausias, bet ir seniausias šalies kurortas. Poilsiui šią vietą pasirenka labai daug žmonių. Visuomet malonu puikiai praleisti laiką, todėl nakvyne Druskininkuose reikėtų rūpintis, kaip įmanoma anksčiau.
Dažnai nutinka taip, kad suplanavus staiga ir atvykus į pasirinktą vietą liekama be tinkamos vietos apsigyventi. Taip gali būti ne tik nusprendus atšvęsti didžiąsias metų šventes, bet ir kitu laikotarpiu, juk Druskininkai labai populiarus kurortas, kuriame nuolat gausu lankytojų. Kad taip nenutiktų, rekomenduojama iš anksto rasti nakvynei vietą ir rezervuoti ją. Šiame kurorte tikrai yra iš ko rinktis, nes tiek viesbuciai Druskininkuose, tiek poilsio namai yra prieinami kiekvienam. Daugybė puikių viešbučių bei svečių namų rūpinasi kiekvieno apsistojusio kliento patogumu. Kainos yra įvairios, tad rasti pavyks tiek tiems, kurie taupo, tiek ir tiems, kurie nori išskirtinių apgyvendinimo sąlygų bei gali už tai sumokėti daugiau.
Miesto svečiai nemėgstantys viešbučių gali rasti puikius apartamentus. Beje, jų čia yra labai daug, todėl išsirinkti gali būti šiek tiek sudėtingiau, tačiau pasirinkti tinkamą vietą, datą ir kainą taps paprasčiau. Kitų apgyvendinimo įstaigų yra kur kas mažiau, bet tai nereiškia, kad nakvyne Druskininkuose neverta domėtis iš anksto. Norintys pailsėti ir apsistoti šeimos būstuose ar atostogų nameliuose gali tai padaryti. Tik reikėtų rezervacija rūpintis iš anksto, nes jų čia yra nedaug.
Iš visų poilsiautojų derėtų išskirti tuos, kurie mėgsta ilsėtis gamtos apsuptyje, tačiau nemėgsta moderniai įrengtų būstų. Kaimo turizmo sodybos tikrai tiks poilsiui norintiems aplankyti Druskininkus. Tiesa, tai tiks tiems, kuriems nesukels sunkumų tai, kad sodyba bus netoli kurorto, tik pagalvokite kaip bus malonu gėrėtis gražia gamta bei ilsėtis nuo miesto šurmulio, o nusprendus apsilankyti Druskininkų mieste galėsite tai padaryti atvykę automobiliu. Daugelis kaimo turizmo sodybų nuo jo nutolę apie kelis kilometrus, tad atstumas tikrai nedidelis ir jūs galėsite pažinti miestą.
Pasirūpinti nakvyne reikėtų bent prieš savaitę. Kartais galima rasti ir paskutinę dieną likusias geras vietas, tačiau ne visuomet ir ne visiems taip gerai sekasi. Vykdami suplanuokite, ką veiksite ir kur lankysitės, tuomet atvykus iškart bus galima pradėti pažintį su šiuo miestu.
Kiekvienas iš mūsų gali išsirinkti patinkančią vietą nakvynei. Nepamirškite, kad tai kurortas, kuriame yra pakankamai daug tinkamų vietų apsistoti. Belieka tik skirti šiek tiek laiko ir išsirinkti patinkančią vietą. Gerai praleistas laikas šiame nuostabiame mieste dar ilgai liks atminty.

Straipsnis parašytas: 2014-11-03

Patarimai kaip savarankiškai paruošti kokybišką kursinį darbą

0
0
Kursiniai darbai, ruošiami savarankiškai: kokie privalumai jūsų laukia?


Kursinis darbas yra rašto darbas, kurį anksčiau ar vėliau tenka ruošti kone kiekvienam studentui. Apie kursinius darbus kalbėti galima labai daug, tačiau bene svarbiausia – žinoti, kokią naudą teikia jų rašymas. Būtent apie tai ir pakalbėsime šį kartą. Tiesa, akcentuosime tik tai, kokią naudą turi kursinių darbų rašymas tuo atveju, jei kursinis darbas yra ruošiamas savarankiškai.

Išmokstama planuoti bei organizuoti

Kadangi kursiniai darbai yra didelės apimties darbai, natūralu, kad  norint paruošti būtent tokį darbą reikia atlikti daug  mažų užduočių  - iš jų susideda visas darbas. Tačiau nesunku pastebėti, kad visų kursinio užduočių neįmanoma atlikti per dieną ar kelias – paprastai tam reikia bent kelių mėnesių sunkaus ir kruopštaus darbo, kitais žodžiais tariant, kursinio darbo rašymas yra ilgos trukmės procesas.  Savaime suprantama, kaip ir kiti ilgos trukmės procesai, taip ir kursinio darbo rašymas, turi būti kruopščiai planuojamas bei organizuojamas. Kai tokį darbą ruošia 4 ar 5 asmenų komanda, viskas vyksta šiek tiek kitaip – darbai paskirstomi, tad kiekvienam komandos nariui tenka nedaug planuoti bei organizuoti, tačiau tuo  atveju, kai tokį darbą ruošia tik vienas asmuo, visos planavimo bei organizavimo užduotys atitenka vienam žmogui. Belieka tik pridurti, kad savarankiškas kursinio darbo rengimas yra puiki terpė norintiems išmokti planuoti bei organizuoti arba tobulinti jau turimus tokio pobūdžio įgūdžius.

Atliekama kur kas daugiau užduočių – daugiau galimybių išmokti, daugiau galimybių tobulėti

Dar vienas labai reikšmingas šio sprendimo  privalumas yra tas, jog žmogus, kuris vienas ruošia kursinį darbą visada išlošia daugiau nei tie asmenys, kurį tokios  pat apimties bei pobūdžio darbą ruošia 4  -iese arba 5 – iese. Ne paslaptis, kad kursinio darbo ruošimas apima labai daug įvairių  aspektų, todėl tuo atveju, jei žmogus kursinį darbą rengia vienas, jis turi kur kas daugiau galimybių išmokti, daugiau galimybių tobulėti.

Kaip matyti, savarankiškas kursinio darbo rengimas turi reikšmingų privalumų, tad tie privalumai turėtų tapti tikra paguoda tiems studentams, kurie, sužinoję, kad tokį darbą teks parašyti savarankiškai, labai nuliūsta. Kaip matyti, liūdėti tikrai nėra dėl ko – tai puiki proga išmokti planuoti bei organizuoti, o taip pat suteikiama daugiau galimybių mokytis bei tobulėti.  Ar  ne tai turėtų būti kiekvieno studento siekiamybė?... Na, o jei jus visa dar baugina ši užduotis, telieka tik atkreipti dėmesį į profesionalų pateiktus patarimus, kaip paruošti puikų kursinį darbą.

Kiti moksliniai darbai.

Naudinga informacija prieš kuriant verslą internetinėje erdvėje

0
0
SEO paslaugos

Turite verslą? Tuomet jums svarbu, kad jis būtų naudingas. Dabar tam yra puikios sąlygos, nes siūlomos SEO paslaugos, kurios bus naudingos verslui, kuris kuriamas internete. Tai gali būti pats paprasčiausias tinklapis ar išskirtinė elektroninė parduotuvė. Visai nesvarbu, nes šių paslaugų atnešta nauda bus naudinga įvairiose situacijose.
Su SEO galima pasiekti gerų rezultatų, kurie svarbūs tam, kad interneto tinklapis pakiltų paieškos sistemos reitinguose. Tai bus naudinga tuo, kad bus pritraukta daugiau lankytojų, kurie ieško konkrečios informacijos apie prekes ar paslaugas. Jei jūsų tinklapis aplenks konkurentus, tai tikimybė, kad pas jus lankysis gerokai didesnis srautas lankytojų – išaugs. Visus šiuos darbus atlieka ne kas kitas, o SEO srities specialistai. Jie įvertina situaciją ir pasiūlo geriausius metodus, kurie padės pasiekti norimų tikslų.
Kaip jau supratote šio darbo negalės atlikti sekretorė, buhalteris ar jūs pats. Nebent turimos žinios ir praktiniai įgūdžiai SEO srityje. Priešingu atveju jums reikės ieškoti specialistų, kurie atlieka šiuos darbus. Tiesa, šiuo metu jų yra labai daug. Konkurencija tarp jų taip pat nemaža, todėl galima rasti gerų pasiūlymų. SEO paslaugos turi būti teikiamos profesionaliai. Nuo to priklauso ar verslui bus naudingas jų užsakymas, ar ne. Jei jos neatsipirks, t. y. neatneš laukiamų rezultatų, tai ir taip aišku, kad jokios naudos iš to nebus. Nei jūsų interneto svetainė pakils paieškos sistemų reitinguose, nei joje apsilankys daugiau lankytojų, nei padidės pardavimų skaičius. Dabar tikriausiai daugeliui pasidarė aiškiau, kad yra labai svarbu paslaugas užsakyti pas profesionalus. Tik jie gali tinkamai atlikti visus darbus susijusius su SEO sritimi. Tuomet rezultatai bus matomi ilgą laiką, o nauda išties bus didžiulė. Įvertinus tai sumokėti pinigai už šias paslaugas greitai atsipirks. Tai ir yra labai svarbu kiekvienam, kuris ieško įvairų būdų kaip pagerinti savo verslo finansinę būklę. Tam, kad šis tikslas būtų įgyvendintas, reikia tam tikrų veiksmų. Kiekvienu atveju parenkami individualūs sprendimai, kurie teiks naudą.

Lengvai surandamos paslaugos ar prekės džiugina pirkėjus. Jei tai pavyksta padaryti itin greitai, tai ir vėliau prireikus kitų prekių ar paslaugų bus naudojamas tas pats paieškos metodas. Verslui tai labai naudinga, todėl investuojama į SEO paslaugas, kurios palengvina visą paieškos procesą. Tai naudinga tiek tiems, kurie nori parduoti, tiek ir tiems, kurie nori įsigyti.

Išrinkta geriausia vairavimo mokykla

0
0
Išrinkta geriausia vairavimo mokykla
Pateikiame Lietuvos dienraštyje DELFI publikuotą straipsnį apie geriausios vairavimo mokyklos Lietuvoje rinkimą susisiekimo ministerijoje. Tikimės, kad šiandien dienai ši mokykla taip pat išlaiko turėtą kokybės prestižą.
vairavimo mokykla vilniuje kaina
Susisiekimo ministerijoje trečiadienį apdovanota geriausia 2014 m. Lietuvos vairavimo mokykla. Ja tapo V. Jalinsko individuali įmonė (Marijampolės apskritis). Teorijos žinių egzaminus „Regitroje“ iš pirmo karto išlaikė beveik 90 proc. šios mokyklos mokinių, praktinio vairavimo įgūdžių – per 65 proc. Pastarasis rodiklis net 20 proc. pralenkė prieš tai vykusių vairavimo mokyklų atrankų lyderių rezultatus. „Geriausių rezultatų pasiekusių šalies vairavimo mokyklų rinkimai – puiki motyvacija siekti kuo geresnių vairuotojų mokymo rezultatų ir kokybės. Būsimiems vairuotojams ši informacija padės pasirinkti labiausiai jų poreikius ir lūkesčius atitinkančias vairavimo mokyklas“, – sako ministras Rimantas Sinkevičius. Šalies vairavimo mokyklos buvo vertinamos pagal mokinių teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių egzaminų rezultatus nuo 2013 m. liepos 1 d. iki 2014 m. birželio 30 d. Taip pat atsižvelgta, ar šiuo laikotarpiu vairavimo mokykla nebuvo bausta už nustatytų reikalavimų nesilaikymą. Iš kompetentingų institucijų sudaryta komisija taip pat išrinko po kelias geriausias vairavimo mokyklas kiekvienoje šalies apskrityje: Alytaus apskrityje – Alytaus profesinio rengimo centras, VšĮ Alytaus technikos mokykla, IĮ „Gelžinio ratai“. Kauno apskrityje – E. Gulevičiaus individuali įmonė, IĮ „Kęstas“, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, UAB „Auto ABC“. Klaipėdos apskrityje – UAB „Ventensis” ir „Vlantana“, Pajūrio vairavimo mokykla, A. Strižak IĮ. Marijampolės apskrityje – V. Jalinsko IĮ, Marijampolės profesinio rengimo centras, UAB „Autokryptis“. Panevėžio apskrityje – UAB „Ekovairavimas“ ir „Artis via“, VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centras. Šiaulių apskrityje – VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, IĮ „Šiaulių autovita“, UAB „Vaido Sėjūno vairavimo mokykla“. Tauragės apskrityje – UAB „Biceda“, IĮ Jurbarko saugaus eismo centras, Tauragės profesinio rengimo centras. Telšių apskrityje – UAB „Driverlita“ ir „Mokymo žiedas“, VšĮ Mažeikių vairuotojų mokymo centras. Utenos apskrityje – UAB „Bareikio vairavimo mokykla“ ir „Elenos vairavimo mokykla“, Utenos rajono technikos sporto klubas. Vilniaus apskrityje – Jovito Stankevičiaus IĮ, UAB „Autotakas“ ir „Broniaus Kazlausko vairavimo mokykla“, V. Žulio IĮ.
Suprantama, kad daugelis mokyklų nepateko į sąrašą, bet tikėtina, kad vairavimo mokymo centras “AURUDA”, ateityje parodys ženkliai geresniu rezultatus.
Straipsnis skelbtas portale DELFI: http://www.delfi.lt/auto/patarimai/isrinktos-geriausios-vairavimo-mokyklos-lietuvoje.d?id=66634090

Jei automobilis nebenaudojamas

0
0
Suprantama, kad dar ne visi žino ar yra susidūrę su seno automobilio atsikratymo problemomis, kai pirma parduodamos detalės, o tik po to bandoma išregistruoti.
Nuotrauka - ve.lt

Žinoma, kad nebevažiuojantis senas automobilis, arba dar kitaip tariant - “trantas” pradeda kelti daug rūpesčių. Deja, bet ne visi žino kaip elgtis tokioje situacijoje, kai mašina virto metalo laužu, bet dar turi kelias naudingas detales, kurios, kai Jūs galvojate, gali Jums atnešti dar šiek tiek pajamų. Tad supažindinu su VĮ “REGITRA” patarimu, kaip elgtis planuojant automobilį priduoti į metalo laužą. O jei pasidomėtumėte labiau, tai atrastumėte informacijos ir apie automobilių supirkėjus, kurie gali padėti išspręsti naudingų detalių su visu automobilių atsikratymo klausimu. Taigi:

KODĖL NAUDINGA IŠREGISTRUOTI NEBENAUDOJAMĄ AUTOMOBILĮ

Praėjusiais metais valstybės įmonėje „Regitra” buvo atlikta beveik ketvirtis milijono transporto priemonių pirmosios registracijos Lietuvoje operacijų, o nurašyta - daugiau nei 36 tūkst. baigtų eksploatuoti transporto priemonių.

Vidutinis lengvųjų automobilių amžius - 14 metų

Per pastaruosius dvejus metus Lietuvoje pirmą kartą įregistruotų ir baigtų eksploatuoti bei išregistruotų transporto priemonių skaičiai išlieka panašūs - 2012 m. įregistruotos 235 408 naudotos transporto priemonės ir 21 117 naujų. 2011 m. buvo įregistruota šiek tiek daugiau transporto priemonių nei pernai - iš viso 239 487 naudotos ir 21 893 naujos.
Pernai buvo nurašytos 36 284 transporto priemonės, iš kurių 30 864 lengvieji automobiliai. 2011 m. išregistruotų transporto priemonių skaičius siekė 40 436, iš jų 34 718 buvo lengvieji automobiliai.
Tokie skaičiai, pasak „Regitros” generalinio direktoriaus pavaduotojo Leonardo Kęstučio Jasūdžio, rodo, kad pastaraisiais metais tik maždaug kas 18-tas Lietuvoje pirmą kartą įregistruojamas automobilis buvo naujas. Vidutinis šalies gyventojų įregistruotų ir eksploatuojamų lengvųjų automobilių amžius yra 14 metų.

Nevažiuojantis automobilis nuo baudų neapsaugo

Neeksploatuojamų ir vis dar neišregistruotų lengvųjų automobilių skaičius Lietuvoje siekia apie 400 tūkst., nors tikslesnių duomenų, kiek iš jų tebėra mūsų šalyje, kiek išgabenta į užsienį ar parduota dalimis, nėra.

Tačiau, pasak specialistų, apleisti ir nenaudojami automobiliai, neretai sukelia problemų jų savininkams ir aplinkiniams: palikti gyvenamųjų rajonų perpildytuose kiemuose jie užima vietą, teršia aplinką. Be priežiūros paliktos neeksploatuojamos transporto priemonės savininkas gali ne tik sulaukti baudų už taršą ir nenaudojamo automobilio laikymą bendro naudojimo vietose, bet ir tapti nusikaltimo auka. Pasitaiko atvejų, kai pavogti nenaudojamo automobilio valstybiniai numeriai, užtraukia jų savininkui atsakomybę už kitų asmenų padarytus nusikaltimus.

Paprasčiausias būdas išvengti šių nemalonumų, pasak „Regitros” specialistų, išregistruoti nenaudojamą transporto priemonę.

„Neretai tokių senų nebevažiuojančių automobilių šeimininkai padaro klaidą - neišregistravę automobilio parduoda jį dalimis ir vėliau, kai iš automobilio nieko nelieka, susirūpina jo išregistravimu”, - pažymi L. K. Jasūdis.

Nenaudojamą automobilį būtina perduoti perdirbėjams

Pirmiausia, sugadintos ar baigtos eksploatuoti transporto priemonės turi būti parduotos ar perduotos įmonėms, turinčioms leidimus tokias transporto priemones apdoroti kaip atliekas. Tokių įmonių sąrašas skelbiamas Aplinkos ministerijos interneto svetainėje.

Supirkimo įmonė automobilio savininkui privalo išduoti netinkamos naudoti eisme transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimą. Be šio dokumento „Regitroje” transporto priemonė negalės būti išregistruota.

Minėtos nuostatos taikomos tik po 2004 m. gegužės 1 d. baigtiems eksploatuoti lengviesiems (M1 klasės) automobiliams ir krovininiams (N1 klasės) automobiliams. Kitų transporto priemonių išregistravimui pakanka pateikti transporto priemonės registracijos liudijimą ir valstybinio numerio ženklus. Jei jie prarasti, pateikiamas motyvuotas paaiškinimas.

Jei nenaudojamas automobilisparduodamas, būtina sudaryti pirkimo - pardavimo sutartį, o savininko duomenų pasikeitimus įregistruoti „Regitroje”. Už parduotą, tačiau nustatyta tvarka neperregistruotą automobilį, atsakomybę prisiima tas asmuo, kuris transporto priemonių registre yra įregistruotas kaip automobilio savininkas”,- pabrėžia L. K. Jasūdis.

Pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus, įsigijus šalyje jau registruotą transporto priemonę, privaloma ją perregistruoti savo vardu per 15 kalendorinių dienų po to, kai pardavėjas (valdytojas) pranešė „Regitrai” apie transporto priemonės pardavimą (perleidimą). To neatlikus per nustatytą terminą, ji automatiškaiišregistruojama. Tokias transporto priemones draudžiama naudoti eisme.

Informacija panaudota iš oficialaus VĮ “REGITRA” internetinio puslapio: http://www.regitra.lt/lt

Įvairios ir gausios informacijos portale ieskom.lt taip pat galima atrasti kelis sprendimus dėl automobilių atsikratymo, pavyzdžiui, kaip atrodo automobilių supirkimas ir kaip jis įgyvendinamas, ir kur susirasti tų supirkėjų. Susiradę visą informaciją tikrai suprasite, kodėl parduoti seną automobilį naudinga. Taip pat sužinosite, kad automobilius superka ir Vilniuje.  • Page 1
  • 2
  • 3